Super Marathon Brothers!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Clicking green buttons for the sake of the world.
 
HomePortalCalendarWatch us liveFAQLatest imagesSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

 

 IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!

Go down 
+2
YouOnlySueOnce
Jefferlope
6 posters
AuthorMessage
Guest
Guest
avatar



IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 3:33 pm

It's my Birthday manz! Where are all my gifts you slackers!!!!!!! Hmph!
Back to top Go down
Jefferlope

Jefferlope


Posts : 2631
Join date : 2010-07-29
Age : 30
Location : On your computer screen.

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 3:45 pm

Back to top Go down
YouOnlySueOnce

YouOnlySueOnce


Posts : 2722
Join date : 2010-07-29
Age : 54

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 5:30 pm

Two tips on your birthday:
1) Forget the past, you can't change it.
2) Forget the present, I didn't get you one.
Back to top Go down
Tetris

Tetris


Posts : 1054
Join date : 2010-11-07
Age : 93
Location : Somewhere in Canadia

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 8:52 pm

You don't deserve one.

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10
Back to top Go down
Guest
Guest
avatar



IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 8:54 pm

Retros wrote:
You don't deserve one.

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10

Hey hey yugiNO get out of my topic!
Back to top Go down
SkrΑlem

SkrΑlem


Posts : 866
Join date : 2010-11-24
Location : the middle of nowhere. seriously.

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 8:57 pm

my mothers doesn't care. oh and happy birth day. Gift/Present thats all your getting. ok fine Gift/Present oh, i won't make it to your party so I want my gift bag.
Back to top Go down
Guest
Guest
avatar



IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 8:59 pm

$krAlem wrote:
my mothers doesn't care. oh and happy birth day. Gift/Present thats all your getting. ok fine Gift/Present oh, i won't make it to your party so I want my gift bag.


Gift bag? What the heck is that?
Back to top Go down
SkrΑlem

SkrΑlem


Posts : 866
Join date : 2010-11-24
Location : the middle of nowhere. seriously.

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 9:05 pm

If I spend time explaining the concept will you give me your RE:CODED?
Back to top Go down
Guest
Guest
avatar



IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 9:14 pm

Sure, you can have it for 50 bucks. Why 50 bucks? Everything I touch increases 15 dollars in price after use. So it's not just any ordinary used game.... it's a "Supa" used game. IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! SMIRK
Back to top Go down
Tiyou5

Tiyou5


Posts : 396
Join date : 2010-11-14
Age : 27
Location : Redmond

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 9:31 pm

SupaKirb wrote:
Sure, you can have it for 50 bucks. Why 50 bucks? Everything I touch increases 15 dollars in price after use. So it's not just any ordinary used game.... it's a "Supa" used game. IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! SMIRK

How much for a signed one?
Back to top Go down
SkrΑlem

SkrΑlem


Posts : 866
Join date : 2010-11-24
Location : the middle of nowhere. seriously.

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyTue Jan 18, 2011 9:58 pm

nonononono, RE:CODED would be a present from you since you slacked off on Christmas. And don't bother signing it, people would thing I stole it would be so valuable.
Back to top Go down
lilbrokk

lilbrokk


Posts : 763
Join date : 2010-07-27
Age : 64
Location : afsafasd[

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyWed Jan 19, 2011 4:47 pm

What do you want for your birthday?
Back to top Go down
Tetris

Tetris


Posts : 1054
Join date : 2010-11-07
Age : 93
Location : Somewhere in Canadia

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyWed Jan 19, 2011 4:53 pm

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Wat10
Back to top Go down
lilbrokk

lilbrokk


Posts : 763
Join date : 2010-07-27
Age : 64
Location : afsafasd[

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyWed Jan 19, 2011 5:06 pm

MC Creeper °n°
Back to top Go down
SkrΑlem

SkrΑlem


Posts : 866
Join date : 2010-11-24
Location : the middle of nowhere. seriously.

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyWed Jan 19, 2011 7:34 pm

welcome back spammer, I missed you.
Back to top Go down
lilbrokk

lilbrokk


Posts : 763
Join date : 2010-07-27
Age : 64
Location : afsafasd[

IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! EmptyThu Jan 20, 2011 10:26 pm

MC Creeper °n°
Back to top Go down
Sponsored content





IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty
PostSubject: Re: IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!   IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS! Empty

Back to top Go down
 
IT'S MI BIRTHDAY! WORD TO YOUR MOTHERS!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Word Game
» potential Happy Birthday to me
» It's my birthday
» Birthday Badge
» HAPPY BIRTHDAY ME

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Super Marathon Brothers! :: Other :: Random Stuff :: Spam Forum-
Jump to: